Polish English German
Twój koszyk jest pusty

telephoneKontakt: +48 603 586 247

Prosze o kontakt przed przyjazdem do siedziby firmy.

Zwroty i wymiany towarów:

  1. Klient dokonujący zakupu na odległość może w terminie 14 dni odstąpić od umowy i otrzymać zwrot pieniędzy, za wyjątkiem okoliczności wskazanych w Rozdziale 2, art. 10. Ustawy z dn. 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.

Ograniczenia dotyczące zwrotów – fragmenty Ustawy (Rozdział 2, art. 10. Ustawy z dn. 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny):

„Umowy zawierane na odległość

pkt 1. Termin dziesięciodniowy, w którym konsument może odstąpić od umowy, liczy się od dnia wydania rzeczy, a gdy umowa dotyczy świadczenia usługi - od dnia jej zawarcia.

pkt 2. Jeżeli strony nie umówiły się inaczej, prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w wypadkach:

      Zamówienie zawierającego indywidualne cechy [określane parametry i wymogi konkretnego klienta dla modelu ,komfortu ,wykonania ,wg, odrębnych ustaleń  ]          

W praktyce odstąpienie od umowy ma zastosowanie dla obuwia" typowego tanecznego", pod warunkiem że zamówienie nie było realizowane wg indywidualnych kryteriów Klienta, a zwracany towar nie nosi znamion użytkowania.

  1. Zwroty pieniężne będą dokonywane tylko na numer konta podany przez Klienta.
  2. Do produktu zwracanego należy dołączyć dowód zakupu.
  3. Koszty odesłania towaru ponosi Klient. Lizdance nie będzie odbierał przesyłek za pobraniem
  4. W przypadku obuwia wykonywanego na zamówienie, zgodnie z w/w Ustawą, odstąpienie od umowy i zwrot należności jest niemożliwy.

Twoje konto

Nasz punkt sprzedaży

Sklep Taneczny Carmen
Centrum Handlowe Land - Metro Slużew
Galeria Kupców Land
1 pietro, lokal nr. 21
Ul. Wałbrzyska 11
02-739 Warszawa

gdzie Jak do nas dojechać

telTel: 603-586-247

mail lizdance7@gmail.com

formularz Formularz kontaktowy

Sklep Taneczny Carmen,sklep taneczny warszawa,obuwie do tanca,obuwie warszawa,obuwie taneczne,Warszawa,buty do tanca,carmen warszawa,obuwie na zamowienie,sklep taneczny,obuwie do slubu,obuwie do laciny,latino,standard,lacina,obuwie do tanca warszawa,obuwie do standardu,obuwie do slubu,obuwie damskie,taniec warszawa, tancz warszawa,dance shoes, obuwie ludowe, taniec ludowy, tanze shoes, sklep taneczny

© 2017 Lizdance.pl
designed by Kodex